131Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Www.SesliZar.Com Sesli Chat Sesli Sohbet

Www.SesliZar.Com Sesli Chat Sesli Sohbet

Öncelikle Selamün Aleyküm saygıdeger seslizar okurları sitemiz sıfırdan yeni kurulan bir sitedir. İnsallah garanti ve emin adımlarla ne istediğini bilen insanların yeri yurdudur. Sitemiz emek veren herkezin sitesidir.
Sitemizdeki insanların geçmişinden bahsedeyim .

Site Kurucumuz agipa hanım efendi sanalı bayadır bırakmıştı bırakmadan önce seslizirve ve sesliroom gibi sitelerin üst yönetimligini yapmıştır.
Site Kurucumuz passione hanım efendi uzun süre seslidünya ve bir çok sitede bir çok sitelerde görev yapmış en son sesliduy.com'da site sahipliği yapmıştır .
Googleden giren veya girecek olan arkadaşlarımıza hoşgeldini borç bilir inşAllah katkıları olur googlede büyümemize ve sitemizin deger kazanmasında.
Seslizar.com  Seslizar.net Seslizar.org Olarak bir yola başladık yola çıktığımız insanlarıda yolda bulduklarımıza degişmeyecegimize emin gözüyle bakıyoruz.

Sitemiz büyüme yolunda ilk adımlarını atmış olup emin adımlarla yoluna devam edecektir. Kalbimizden ve gönlümüzden geçen tüm arkadaşlarımız sitemizde buluşsun ve sanal alemin güzelliği real aleme taşınsın aktiviteler düzenlensin piknikler düzenlensin karnavallar yapılsın ve seslizar'ın adını herkez duysun .

Sitemize Adana'dan katılan bir çok seslichat severleri vardır.
Yine aynı şekilde sitemize İstanbuldan bir çok katılan seslisohbet sitesi sevenleri vardır.

Sitemize başka sitelerden gelen çok sayıdan arkadaşımız vardır.
Sitemize giriş yapan bütün arkadaşlarımız değerli insanlardır. Tüm arkadaşlarımızı seslizar.com'a bekler sitemize giriş yapan arkadaşlarımıza hoşsohbetler dileriz.
Www.SesLiZar.Com Ailesi Sizlere Hossohbetler Diler Hayirli günler Dileriz . Seslizar.Com AiLesi.

05 Kas 2016 1382 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. Böbrek Satıcısı

    19/11/2016 20:52  

    Alıcılar Arayabilir . Numara : 0543 939 78 33

Gönder