131Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : SesliAnlam Ve SesliTan Pkk Yandaslarının Sitesi

SesliAnlam Ve SesliTan Pkk Yandaslarının Sitesi

Evet Degerli Okurlarımız Bu gün Sizlere gösterdigim Samimiyetin dısına cıkarak bir Link'i kötüleyecegim . Ama haksız yere degil Gercekleri kullanarak . Hepimiz Ülkemizi milletimizi bayragımızı seven insanlarız ; Ancak bazı arkadaslarımız bu ülkenin ekmegini yiyip yedigi kaba pisleyen insanlardır. Bunlara bir örnek olarak seslianlam.com sitesinin sahiplerini koyabiliriz . Degerli TÜRKİYE'min degerli Ülkesine Sahip cıkan insanları sizler eger vatanınıza milletinize zeval gelmesin istiyorsanız bu pkk yandaslarının sitesine giris yapmayınız . Giris yapan arkadaslarımızda girmekten vazgecsin . Simdi google bu yazımı onların tarafına olarak yorumlicak ve onlara avantaj saglicak . Ama belki bir arkadasımız görür ve terör örgütlerinin girdigi bu siteye girmez. Siz degerli arkadaslarımızın duyarlı olmalarını ve degerlerine saygılı olmalarını istiyorum . Siz duyarlı insanlarımız bu vatana ihanet etmezsiniz. Atalarımızın Bir Sözü var .

ℂ⋆ BU VATANIN EKMEĞİNİ YİYİP İHANET EDEN GÜN GELİR EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNU YER.ℂ⋆  Cok dogru bir söz bu Saatten sonra makalemizi okuyup . Ve siteye girmeme kararı olan tüm vatanını seven arkadaslarımıza tesekkürü borc bilir . Giren arkadaslarada İnsaAllah bidaha girmezler diyorum . Unutmayın seslianlam sitesine her tıklama Güzel Yurdumuz TÜRKİYE'mize bir zarardır. Ve sizlere üzülerek bu makalemizinde sonuna geldigimi bildiriyorum . Hoşça kalın dostca kalın .

02 Mar 2017 1448 Görüntüleme

5 YORUM YAPILDI

 1. Xtt

  05/03/2017 07:38  

  ...............

 2. ksAkcnS

  05/03/2017 00:35  

  Allahtan bulsun öyle insanlar. Allahım gereken cezayı verir inşallah . Gereksiz beyinsiz insanlar .

 3. YeşiL

  05/03/2017 00:30  

  ANASINI AVRADINI SİKTİMİN ERMENİ PİÇLERİ TEK DEVLET TEK MİLLET TEK VATAN cCc Bozkurt cCc

 4. Yasin

  04/03/2017 23:54  

  Orusbu çocuğu hain köpekler 😠😠😠

 5. Mavi

  03/03/2017 23:53  

  Resmen Pkk Sitesi Sempatizanlar Bi Girdim Kürdistan Diyolar Apo Diyolar Böyle Bi Rezillik Yok Türkleri Disliyolar Bu Tür İnsanlara Taviz Vermeyiniz Kesinlikle Türk Bayragi Altinda Yasayip Yedigi Tasi Pisleten İnsanlar ....

Gönder